Haroma

Lue Turku-SAFA:n julkaisema PIENTALOSUUNNITTELIJAOPAS -ohjeita pientalorakentajille.
LATAA PDF (1,8 MB)
Pientalosuunnittelijaopas

 

Heimo Paukkunen, arkkitehti SAFA
ARK PAUKKUNEN OY
+358 2 2749240 | + 358 400 786254 heimo.paukkunen@arkpau.fi
Itäinen Rantakatu 64
20810 Turku
www.arkpau.fi
Tero Pelto-Uotila, arkkitehti SAFA
ARKKITEHTITOIMISTO PELTO-UOTILA
+358 44 538 0630
arkpu@arkpu.fi
Suutarinkatu 4 A 2
20300 TURKU
www.arkpu.fi
Kari Peltonen, arkkitehti SAFA
Arkkitehtitoimisto Kari Peltonen
+358 400 233 855
kari.peltonen@ark.inet.fi
Puolikontie 6 D
20300 Turku
Petteri Piha, arkkitehti SAFA
A&O DESIGN
+358 50 366 5578
petteri.piha@aopro.fi
Mittarinkatu 2 L 23
20100 Turku
Ulla Reunanen, arkkitehti SAFA
Arkkitehtitoimisto Ulla Reunanen (Reunanen-ark Oy)
+358 40 528 7139
ulla@reunanenark.fi
Martinkatu 15 D5, 20810 Turku
www.ullareunanen.fi
Johan Roman, arkkitehti SAFA
arch+ arkkitehdit
+358 40 586 2644
johan.roman@pp.inet.fi
Kalastajankatu 1
20100 TURKU
www.archplus.fi
Sebastian Rönnblad, arkkitehti SAFA
Arkkitehtitoimisto Haroma & Partners Oy
+358 10 6170 443
sebastian.ronnblad@haromapartners.fi
Linnankatu 16
20100 Turku
www.haromapartners.fi
Pia Sabelström, arkkitehti SAFA
Arkkitehtitoimisto Sabelström Arkitektkontor Oy
+358 40 596 7655
pia.sabelstrom@arksabel.fi
Kaskenkatu 4 a
20700 Turku
www.arksabel.fi
Risto Syväniemi, arkkitehti SAFA
Arkkitehtitoimisto Risto Syväniemi
+358 40 587 6549
risto.syvaniemi@ark-rs.fi
Sirkkalankatu 24
20700 Turku
www.ark-rs.fi
Matti Takala, arkkitehti SAFA
Arkkitehtitoimisto Matti Takala Oy
+358 (0)2 233 1100
ark.takala@netti.fi
Läntinen Pitkäkatu 21-23D
20100 Turku
www.netti.fi/takala
Sakke Talonen, arkkitehti SAFA
ARKKITEHTITOIMISTO TALONEN
+358 44 072 9406
sakketalonen@arkkitehtitoimistotalonen.fi
Pohjolankatu 4
20100 Turku
www.arkkitehtitoimistotalonen.fi
Marcus Upmeier, arkkitehti SAFA
arch+ arkkitehdit
+358 40 517 1813
marcus.upmeier@pp.inet.fi
Kalastajankatu 1
20100 TURKU
www.archplus.fi
Katariina Vapola, arkkitehti SAFA
Arkkitehtitoimisto Katariina Vapola
+358 40 767 8323
katariina.vapola@vapola.fi
Vehmaantie 1331
23600 Kalanti
www.vapola.fi
Esa Virtanen, arkkitehti SAFA
Arkkitehtuuritoimisto Esa Virtanen
+358 50 5404544
esa.virtanen@pp3.inet.fi
Korikatu 1
20780 Kaarina
Juha-Petri Virtanen, arkkitehti SAFA
+358 50 530 3700
j-p.virtanen@dnainternet.net
Kevätmäentie 1
20780 Kaarina

Pientalosuunnittelijoita

Paula Aantaa, arkkitehti SAFA
Arkkitehtitoimisto Paula Aantaa
+ 358 40 550 6583
paula.aantaa@netti.fi
Kamppiniementie 41
20960 Turku
Renni Haroma, arkkitehti SAFA
Arkkitehtitoimisto Haroma & Partners Oy
+358 40 557 2266
renni.haroma@haromapartners.fi
Linnankatu 16
20100 Turku
www.haromapartners.fi
Pia Helin, arkkitehti SAFA
Arkkitehtitoimisto Ark´Aboa Oy
+358 207 229 550 | +358 40 8301341
pia.helin@arkaboa.fi
Nahkurinkatu 8
20100 Turku
www.arkaboa.fi
Sakari Himanen, arkkitehti SAFA
Hila Arkkitehdit Oy
Arkkitehtitoimisto Erkki Salmi Oy
+358 40 584 1104
sakari.himanen@hilark.fi
Hämeenkatu 22
20500 Turku

www.hilark.fi
Miikka Hirsimäki, arkkitehti SAFA
arkkitehtitoimisto Miikka Hirsimäki
+358 50 355 9009
miikka.hirsimaki@pp.inet.fi
Betaniankatu 1 C 20
20810 Turku
Tiitta Itkonen, arkkitehti SAFA
+358 2 232 0986
arkkitekta@netti.fi
Puolalankatu 9 as 26
20100 TURKU
Kimmo Köpilä, arkkitehti SAFA
a.room - arkkitehtitoimisto
+358 50 55 80408
kimmo.kopila@aroom.fi
Hemmolankuja 17
20900 TURKU
www.aroom.fi
Mikko Lemmetti, arkkitehti SAFA
LEMMETTI arkkitehdit
+358 400 558 921
mikko.lemmetti@ark-tsto.net
Linnankatu 45
20100 Turku
www.ark-tsto.net
Paula Markkula, arkkitehti SAFA
AD.CE Suunnittelu Oy
+358 40 539 0625
adce@co1.inet.fi
Puutarhakatu 49
20100 TURKU
www.adce.eu
Turkka Michelsson, arkkitehti SAFA
+358 40 535 9768
turkka.michelsson@gmail.com
Koulukatu 9A 19
20100 Turku
Pekka Mäki, arkkitehti SAFA
Arkkitehtitoimisto SIGGE Oy / VIIVA arkkitehtuuri
+358 40 544 1794
pekka.maki@sigge.fi
Läntinen Rantakatu 9
20100 Turku
www.sigge.fi
Pauno Narjus, arkkitehti SAFA
+358 2 232 0986
arkkitekta@netti.fi
Puolalankatu 9 as 26
20100 TURKU
Tiltu Nurminen, arkkitehti SAFA
Arkkitehtitoimisto Creative Turku
+358 50 516 7925
tiltu.nurminen@gmail.com
Halisojantie 3
21270 Nousiainen
Ari Paukio, arkkitehti SAFA
Arkkitehtitoimisto 4P Oy
+358 40-5013 513
ari.paukio@ark-ch.fi
Meri-Haarlantie 27
20900 Turku
Maria Paukio, arkkitehti SAFA
+358 405722888
maria.paukio@gmail.com
Tuureporinkatu
20100 Turku